• 1.trka KIANG SOUGallop

    (Kategorija III) 2g
    Staza: 1200m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. MAI TAI Ilić Ž. 1:17,8

    (Seattle sur-Mandarina) - KK”Perjanik” - Mihajlovski A.

    2. GIA GLORY Krstić G. 1:18,0
    3. LIBERTY ALEX Perović Đ. 1:18,3
    4. COUNT DE GRANDE Šašić A. 1:22,3
    5. KONČITA Vujković T. 1:24,4
    6. ASASSINO Stanarević M.

    odustao

    sigurno: 1,5 - 1,5 - 25 - 12,5
    Premije: 45000; 22500; 13500; 9000

  • 2. trka FANTASTIK LOBELLTrot

    (2200m-101-200; 2220m-201-350; 2240m-351-600; 2260m-601-900) 3g i st.
    trka ref. Bg. 8-K
    Staza: 2200m (Guma)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. MILICA LAVEC Grujić S. 26,5

    (Fearsome lavec-Mega majority vita) - M.Trusnik - Grujić S.

    2. FIRSONA Popović V. 27,2
    3. ASKA Filipović D. 28,4
    4. JOHN SWEEP Ćirić Đ. 29,3
    5. HALY Pantić M.

    dva

    6. GLORI KOBRA Đorđević N.

    dva

    Premije: 27000; 15000; 9000; 6000

  • 3. trka MEMORIJAL ANTONIJA KARNERAGallop

    (Grup 3) 2g
    Staza: 1600m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. RENGY Krstić G. 1:45,3

    (Depth-Ridgeway sunset) - S.Pajić-Projektogradnja - Vujić V.

    2. KAMENI Perović Đ. 1:46,5
    3. KANT Ilić Ž. 1:47,5
    4. RAY CLEMENS Stanarević M. 1:47,6
    5. BUTTERFLY ON TRACK Šašić A. 1:47,8
    6. TALIČNI TOM Vujković T. 1:55,6

    sigurno: 6 - 5 - 0,5 - 1 - 40
    Premije: 125000; 62500; 37500; 25000
    Ne startuje: br.6 Crazylittlething

  • 4. trka TRKA GRADSKO STAMBENO -AYA GODIVATrot

    (2200m-901-1100; 2220m-1101-1400; 2240m-1401-1900; 2260m-1901-2500) 3g i st.
    trka ref. Bg. 7-K
    Staza: 2200m (Guma)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. MASTER OF SPEED Katanić R. 22,7

    (Fearsome lavec-Mari ramone) - J.Ilić - Tomić B.

    2. DANICA S.G. Grujić S. 22,8
    3. FAVONIA Đorđević N. 24,5
    4. FANFARA Ćirić Đ. 25,4
    5. BRAZIL Tasić M. 28,3
    6. TULIPE D ABBEMONT Sič S.ml.

    dug galop

    7. PINK PARADISE Vuković D.

    dva

    8. NIGHT OF GLORY Vujović J.

    dug galop

    Premije: 27000; 15000; 9000; 6000; 3000
    Vozač grla br. 3 (Sič Stevan mlađi) kažnjava se sa 2 (dve) nedelje zabrane vožnje zbog nepravilnog pariranja grla u trci (čl. 87-c)

  • 5. trka GRADA BEOGRADAGallop

    (Grup 2) 3g i st.
    Staza: 2200m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. ART EXCELLENCE Ilić Ž. 2:28,1

    (Noverre-Her ladyship) - KK”Perjanik” - Mihajlovski A.

    2. ARTISTO Perović Đ. 2:28,3
    3. TEMOOZ Šašić A. 2:28,3
    4. ROCK ARTISTE Stanarević M. 2:28,8
    5. KARDIV Vujković T. 2:28,8
    6. BERAIMI Ćirović P. 2:29,6
    7. BLACKLEYF Jovanović M. 2:30,1
    8. UNVERZAGT Krstić G. 2:31,0
    9. LLANDOVERY Moskov I. 2:36,9

    sigurno: 1 - njuška - 2,5 - glava - 4 - 3 - 4,5 - 30
    Premije: 150000; 75000; 45000; 30000
    Ne startuje br.3 Aegean Warning I br.10 Moons of Jupiter

  • 6. trka TRKA GRADSKO ZELENILO BEOGRADA -UNIONTrot

    (2200m-bez pobede u 2011; 2220m-sa jednom pobedom u 2011; 2240m-sa dve pobede u 2011; 2260m-sa tri i više pobeda u 2011) 3g i st.
    trka ref. Bg. 5-K
    Staza: 2200m (Guma)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. EL PRESIDENTE Ostojić J. 20,4

    (Copiad-Egrikislany) - KK”Bgd Trot” - Miloradović B.

    2. SAVOLDO VITA Grujić S. 20,4
    3. BIRBODELAQUERCIA Sič S.st. 20,4
    4. TAYLOR BOKO Katanić R. 20,5
    5. TROCADERO Pantić M. 20,6
    6. LIKVIDITUS Višnjić T. 21,4
    7. QUICK ROSE Ćirić Đ. 21,9
    8. TONIA Vuković D. 26,4
    9. TIMBER CHANS Sič S.ml.

    odustao

    10. VINCENTI Tasić M.

    Napustio

    Premije: 40500; 22500; 13500; 9000; 4500

  • 7. trka ADA CIGANLIJA - KAMENKOGallop

    (Handikap II)
    Staza: 1300m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. PARIZ Ilić Ž. 1:21,9

    (Depth-Plezir) - I.Serdar - Šendeković B.

    2. LILI IS A CAT Stanarević M. 1:22.4
    3. PRINCESS`VIEW Perović Đ. 1:23,5
    4. ELIZA BILT Moskov I. 1:23,7
    5. ILLUSIONAL BLACK Jovanović M. 1:24,1
    6. ARUSHORE Mešetović G. 1:24,5
    7. PISTOL PIT Ćirović P. 1:24,9
    8. GULIVER Vujković T. 1:26,5
    9. VROŠ Vasiljević Luca 1:26,7

    sigurno: 3 - 5,5 - 1 - 2 - 2,5 - 1 - 10 - 1
    Premije: 50000; 25000; 15000; 10000
    Ne startuje br.3 Baby Boom