• 1. trka STREET PRICETrot

    (200-1000) 3g i st.
    trka ref. Bg. 7-K
    Staza: 2100m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. OXANA Mukić B. 21,1

    (Wall street banker-Friderika) - M.Radmanović - Mukić B.

    2. TULIPE D ABBEMONT Bjelogrlić V. 21,5
    3. GLOBAL VICTORY Grujić S. 21,5
    4. FANFARA Pantić M. 24,0
    5. FAVONIA Đorđević N. 24,6
    6. KANA VICTORY Sič S.ml. 26,0
    7. ČIFI Galić G.

    dug galop

    Premije: 27000; 15000; 9000; 6000; 3000
    POBEDA 2.8 DUBL PO REDU 9.8 TRILING 37.5
    ˆ Povratak na sezonu 2011.

  • 2. trka THADROWTrot

    (1001-3000) 3g i st.
    trka ref. Bg. 8-K
    Staza: 2100m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. LAKY FRIDON Mukić B. 20,7

    (Blakeston-Lady freedom) - T.Panić - Induški M.

    2. FRISBY Đorđević N. 22,0
    3. PINK PARADISE Bjelogrlić V. 22,0
    4. SIMPLE SOLUTION Mihajlović R. 22,4
    5. DIABOLIK Vuković D. 22,6
    6. TIGER Sič S.ml. 23,0
    7. CERIDA Pantić M. dva
    8. LIBERO Galić G.

    galop u

    9. TOP GUN Ostojić J.

    dva

    Premije: 31500; 17500; 10500; 7000; 3500
    POBEDA 2,6 DUBL i TRILING nema pogodaka

  • 3. trka AJVANHOGallop

    (Kategorija III) Za sva utešna grla od 3g
    trka ref. Bg. 3-G
    Staza: 1350m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. ELUSIVE SPIRIT Mešetović G. 1:26,7

    (Bahamian melody-Elusive treasure) - “Makler Racing Group” - Jovanović/Vasić

    2. LADY BARONESSA Ilić Ž. 1:26,7
    3. NIMITZ Šašić A. 1:27,0
    4. SINSINATI Vujković T. 1:29,2
    5. LIGHT OF PARIS Perović Đ. 1:29,2
    6. LIMELIGHT QUEENIE Jovanović M. 1:41,3

    Borba: 0,5-1,5-13,5-glava-75
    Premije: 45000; 22500; 13700; 9000
    Grlo br.1 (Elusive Spirit) oslobodjeno probnog galopa uz plaćanje takse.
    POBEDA 3.9 DUBL PO REDU 26,3 TRILING 175,5

  • 4. trka "ZVONKO MAŠIĆ"Trot

    (brza) 3g i st.
    trka ref. Bg. 6-K
    Staza: 2100m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. GRAN AMORE Ostojić J. 17,7

    (Toss out-Vienetta) - N.Đorđević - Đorđević N.

    2. SELLDAHIR S.G. Sič S.ml. 17,9
    3. GLOBUS Simin M. 18,1
    4. VINCENTI Kovačić G. 18,2
    5. SAVOLDO VITA Grujić S. 18,2
    6. KORSAR F.H. Petrović Dejan 19,8
    7. DIVINI Đorđević N.

    odustao

    8. QUICK ROSE Bjelogrlić V.

    dug galop

    9. DIMITRIJE D Petrović Z.

    odustao

    10. BESSIE Mukić B.

    dva

    Premije: 40500; 22500; 13500; 9000; 4500
    POBEDA 16,6 DUBL PO REDU nema pogodaka 2U3 3,2 HIPO KARE PO REDU nema HK PREKO REDA 47,0

  • 5. trka ARMANDOGallop

    (Handikap III) 3g i st. Teret 4g i st. +0 kg od GH; 3g -7kg od GH
    trka ref. Bg. 4-G
    Staza: 1300m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. GULIVER Sakić R. 1:23,7

    (Black shadow-Gala iv) - I.Tadić - Živanović D.

    2. CAVALLINA MIA Ilić Ž. 1:23,9
    3. RUBI ROZZA Perović Đ. 1:24,1
    4. MELITA SUR Šašić A. 1:24,0
    5. VUK ŠABAČKI Mešetović G. 1:24,7
    6. ELIZA BILT Filipović D. 1:24,8
    7. MOTUL Ofir BEN DAVID 1:25,9
    8. TEODORA PERON Moskov I. 1:26,0
    9. KARTAGINA Jovanović M. 1:34,5

    Borba: 1,5-0,5-1-3,5-1-6 3/4 vrat-53
    Premije: 45000; 22500; 13500; 9000
    POBEDA 3,2 DUBL PO REDU 27,5 TRILING 32,6

  • 6. trka "ILIJA FRČA"Trot

    Za sva grla domaćeg odgoja od 5g.
    trka ref. Bg. 5-K
    Staza: 2100m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. GRUCCIONE Stamenković G. 19,8

    (Tony oaks-Glory vic star) - J.Kojić - Stamenković G.

    2. PATRIOTA Katona D. 20,0
    3. ATINA S.G. Tomić B. 20,5
    4. RODOLJUB P. Petrović Z. 20,5
    5. WIZARD RMS Popović V. 20,9
    6. ARGON SL Tasić Z. 28,1

    Premije: 36000; 20000; 12000; 8000; 4000

  • ĐAKOMOHurdle

    (Predutakmica) I UTAKMICA “ HANDIKAP” – Tabl A,cl 238.2.A2 Brzinska utakmica,
    visina 90- 110 cm – sirina do 120cm, 10 prepona, 11 skokova, predvidjena brzina 325 m/min
    utakmica:Bg. 10-P
    Visina: 90-110

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. TORNADO Gala Ivanović 57:88

    (Valter-Zeoliet) - Dragan Ivanović - Irena Maričić

    2. OKI DOKIE Stefan Radanić 59:09
    3. HOGAR Nina Mandić 60:23
    4. TODOR Jovana Milanov 61:47
    5. HUGOLINA Willa Worhes 63:68
    6. BRZA FOTOGRAFIJA Ksenija Radić 65:47
    7. GOLDEN GATE Iva Katić 65:62
    8. DEL BOY Milena Đorđević 66:00
    9. LAMBADA Gala Ivanović 67:10
    10. MEN MAROTH Irena Nicović 68:13
    11. NIAGARA DE LAUME Jovanka Prelić 70:63
    12. GOLDEN TOUCH Nikola Trčkov 71:14
    13. MY SHERON Ugrin Stanojević 72:29
    14. ŠALAMON Julija Ribnikar 76:16
    15. ARBALET Milena LojanIčić 76:83
    16. CAISAR SOSSE Jovana Jelača 77:21
    17. CORNEL Zoran Jovanović 77:70
    18. OLGA Saša Ćetković 80:88
    19. LORD OF THE DANCE Katarina Nenadović 81:37
    20. ZSENI Ksenija Nikolić 67:27
    21. HEKTOR Nina Fajfrić 68:93
    22. BOLERO BAČKI Dijana Bogdanović 79:23
    23. PLAYMATE ARROGANCE Irena Nicović 92:59
    24. BONA Aleksandra Vuksanović 87:36

    Premije:
    Pehar JP Hipodrom Beograd

  • ŠALAKOHurdle

    (Utakmica) II UTAKMICA- Tabl A, cl 238.2.A2
    Brzinska utakmica, visina 120 cm- sirina do 130 cm, 11 prepona, 12 skokova , predvidjena brzina 350 m/min
    utakmica:Bg. 9-P
    Visina: 120

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. TRIKS Irena Nicović 62:04

    (O jasper-Piccolo) - Irena Nicović - Simonida Simić

    2. OBSESSION Irena Nicović 65:29
    3. UNDER MY THUMB Irena Nicović 67:66
    4. LUCKY LADY Nina Vukoje 75:40
    5. ORVENY Milena Đorđević 82:40
    6. CORIANA Ivan Dujmović 82:47
    7. ARAGON Stefan Đoković 86:86
    8. CORNEL Zoran Jovanović 88:00
    9. KIVINE PRINCESSE Saša Milić 71:34
    10. DERRICK Ivan Dujmović 77:88
    11. CALL ME KARL Manja Vitasović 79:12
    12. OKI DOKIE Stefan Radanić 62:27
    13. ZIDAN OVERCINGE`S Nina Mandić 111:50
    14. SYLVIA NW Jovanka Prelić

    isključen

    Premije: 20000; 10000; 5000
    Pehar JP Hipodrom Beograd