• 1. trka Varvarinska bitkaGallop

    (Kategorija IV) 2g utešna
    Staza: 1000m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. LEGIONAR Glogovac S. 1:02,8

    (Requinto-Luna dancer) Nuho Vatić Šendeković B.

    2. BIG RED Šašić A.
    3. TRUMP TRLIĆ Vujković T.
    4. DJOLE BAS Gnesi C.

    Sigurno: 5 - 5 - 6
    Premije: 60000; 30000; 18000; 12000
    Nisu startovali: MARGARET, X FACTOR

  • 2. trka General Lev DovatorGallop

    (Handikap V) 4g i st
    Staza: 1300m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. MAGIC LUTE Mešetović G. 1:23,1

    (Motivator-Serenada) Zijad Tahrić Pajić D.

    2. KALIPSO Ljubomirović D
    3. KRUNA Nikolić M.
    4. LUNE MILETIN Ilić Ž.
    5. VIZZALA Jovanović S.
    6. POUR TOI Konkolj M.
    7. ERNEST HEMI Radovanović B.
    8. KEOPS Vasiljević L.

    Nadmoćno: 15 - 5 - 2 - 1 - 1,5 - 1,5 - 10
    Premije: 55000; 27500; 16500; 11000

  • 3. trka General Aleksej BrusilovGallop

    (Kategorija V) 3g bez pobede
    Staza: 1600m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. GIDEON GREY Milojević Mi. 1:46,3

    (Stormy river-Serpina) Št.”Tešić” Kolar M.

    2. TRIFUN Gnesi C.
    3. MERCI Nikolić M.
    4. TEO Balushi S.A
    5. NOSTRADAMUS Glogovac S.
    6. KARMEN LADY Mešetović G.

    Nadmoćno: 18 - 2 - 3 - 10 - 5
    Premije: 55000; 27500; 16500; 11000
    Nisu startovali: LIGHT TO DREAM

  • 4. trka Srpski gusarski puk Ruske armijeGallop

    (Handikap I) 4g i st.
    Staza: 1800m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. MUTAHAFFEZ Konkolj M. 1:58,2

    (Delegator-Heartsease) Senadin Ejupovič Šendeković B.

    2. INA PIK Ljubomirović D
    3. MY DEAR FRIEND Milojević Mi.
    4. EL NASERI Gnesi C.
    5. MISS MAZZIE Balushi S.A
    6. ROAD LEVER Nađ N.
    7. BORDER WAR Mustafić K.
    8. HUSSAR DE BEAUVAIS Glogovac S.
    9. CAIMAN Vasiljević L.
    10. NOA Nikolić M.

    Nadmoćno: 10 - 0,5 - vrat - 3 - 2 - 1 - glava - 3 - 8
    Premije: 75000; 37500; 22500

  • 5. trka Internacionalna - Borodinska bitkaGallop

    (Listed trka) 4g i st.
    trka ref. Bg. 3-G
    Staza: 1700m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. FOUR FIFTY THREE Milojević Mi. 1:51,2

    (Kheleyf-Velvet waters) Saša Marković Mladenović V.

    2. MAGIC MAN Konkolj M.
    3. THUNDER ROCK Glogovac S.
    4. FIRST THOUGHT Jovanović S.
    5. NEVER IN RED Ilić Ž.
    6. ALKATRAZ Šašić A.
    7. BLACK STAR DANCING Vujković T.
    8. SPENCERS SON Mešetović G.

    Oštra borba: njuška - 2 - 3 - 1 - 2 - 1,5 - 1,5
    Premije: 100000; 50000; 30000; 20000

  • 6. trka BombarderGallop

    (Listed trka) 3g muška grla
    trka ref. Bg. 1-G
    Staza: 2100m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. DISCO BEATS Glogovac S. 2:19,3

    (Pearl secret-Indigo beat) Almin Alić Šendeković B.

    2. ZOFFANY'S DELIGHT Gnesi C.
    3. ZVAROVSKI Šašić A.
    4. IOGA CAUVELLIERE Nađ N.
    5. TINTORETTO Milojević Mi.
    6. MOJITO Konkolj M.
    7. RULER OF THE PATH Mešetović G.
    8. ALISO Sakić R.
    9. PHOENIX Ilić Ž.

    Sigurno: 1 - 8 - 5 - 6 - 5 - 7 - 5 - 6
    Premije: 100000; 50000; 30000; 20000

  • 7. trka LagunaGallop

    (Listed trka) 3g ženska grla
    trka ref. Bg. 2-G
    Staza: 2100m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. POCKETEER Ljubomirović D 2:21,0

    (Adaay-Dry your eyes) KK”Šendeković” Šendeković B.

    2. VARENNA STORM Konkolj M.
    3. SENSATION Glogovac S.
    4. KAMURAH Milojević Mi.
    5. MIAMI STORM Mešetović G.
    6. TULIP O'HARE Balushi S.A

    Sigurno: 3 - 12 - 4 - 2 - 30
    Premije: 100000; 50000; 30000; 20000