Sudije:

  1. Branko Nikolić - sudija
  2. Radiša Jotić - sudija
  3. Predrag Savić - sudija
  4. Dubravka Milivojević - sudija na cilju
  5. Srećko Milovanović - merač tereta
  • 1. trka VicenzoGallop

    (Handikap IV) 3g i st.
    trka ref. Bg. 5-G
    Staza: 1600m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. SCARLET LOVE Ljubomirović D 1:46,2

    (Style vendome-Small gray) KK”Šendeković” Šendeković B.

    2. RULER OF THE PATH Milojević Mi.
    3. KINGLY LADY Konkolj M.
    4. KALIPSO Ilić Ž.
    5. DRAGOLJUB Kozma I.
    6. TURBILION Gnesi C.
    7. SIDNEJ Mustafić K.
    8. TRIFUN Vasiljević L.
    9. POUR TOI Mešetović G.

    Borba: 1,5 - glava - vrat - 1 - 0,5 - daleko(30) - 20 - 1
    Premije: 60000; 30000; 18000; 12000

  • 2. trka StamevskiGallop

    (Handikap V) 3g i st.
    trka ref. Bg. 6-G
    Staza: 1200m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. LA KOKETT Milojević Mi. 1:16,9

    (Tai chi-La martina) Št.”Ulardžić” Ulardžić S.

    2. MERCI Konkolj M.
    3. SEMIRAMIS Mešetović G.
    4. LAST MUSIC Vujković T.
    5. VELOCYTI Nađ N.
    6. KALAKCHEE Stojković A.
    7. CUCKOOSINGAGAIN Glogovac S.
    8. KEOPS Sivaslioglu S.
    9. ERIKA JUNG Nikolić M.
    10. GRACE KELLY LjubomirovićD
    11. WEST POINT Alajmi S.

    Borba:glava - 6 - vrat - 4 - 3 - 4 - 4 - njuška - njuška - glava
    Premije: 55000; 17500; 16500; 11000
    Nisu startovali: KRUNA

  • 3. trka Art ExcellenceGallop

    (Kategorija III) 3g i st bez pobede i plasmana u Grup i Listed trkama u 2021.
    trka ref. Bg. 4-G
    Staza: 1800m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. MY DEAR FRIEND Milojević Mi. 1:37,3

    (Kodiac-Time honoured) A.Onič-Stefan i Mila Bjelogrlić Kolar M.

    2. ALKATRAZ Šašić A.
    3. WELLINGTON Alajmi S.
    4. LA MACEDONIENNE Ilić Ž.
    5. TAJSON Vujković T.
    6. L'ORBIQUET Konkolj M.
    7. TUPOLJEV Moskov I.

    Sigurno: 5 - 4 - 1,5 - 7 - 30 - 40
    Premije: 65000; 32500; 19500; 13000

  • 4. trka Jadran II i Mara ResavkinjaGallop

    (Listed trka) Za sva grla od 2g.
    Staza: 1200m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. ANKARA LjubomirovićD 1:15,4

    (Markaz-Ava ) M.Adamović Šendeković B.

    2. WOLF Stanarević A.
    3. BIG RED Šašić A.
    4. IMPRESSIVE BOY Mešetović G.
    5. COLUMBO Vujković T.
    6. WEMBLEY Milojević Mi.
    7. SONY CORLEONE Glogovac S.
    8. SUNWAY Konkolj M.
    9. PRINCESS MIA Nikolić M.
    10. MAGDALENA Kozma I.
    11. RIDE OR DIE Ilić Ž.

    Nadmoćno: 10 - njuška - 15 - 0,5 - 5 - 3 - 4 - 3/4 - 2,5 - 3
    Premije: 80000; 40000; 24000; 16000

  • 5. trka ExpressGallop

    (Listed trka) 3g i st.
    Staza: 1000m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. NEVER IN RED Ilić Ž. 1:01,3

    (Anjaal-Bank on black) KK”Perjanik” Mihajlovski A.

    2. TORINO HILL Vujković T.
    3. ICE SKATE Glogovac S.
    4. ROAD LEVER Nađ N.
    5. KINDERDIJK Konkolj M.
    6. WASLAWI Šašić A.
    7. KRÁKEN Őrdög A.

    Borba: 1 - 1 - 4 - 10 - 1 - 2,5
    Premije: 80000; 40000; 24000; 16000

  • 6. trka Trka "Pehar Predsednika Republike"Gallop

    (Grup 1) Muška i ćenska grla od 3g i st.
    Staza: 2400m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. FUNPALAST Konkolj M. 2:40,8

    (Cockney rebel-Farsa romana) Miloš Milunović Jovin S.

    2. MISS MAZZIE Gnesi C.
    3. TINTORETTO Milojević Mi.
    4. SHOW NOVERRE Mešetović G.
    5. DISCO BEATS Glogovac S.
    6. HUSSAR DE BEAUVAIS Kozma I.
    7. ACHILLES Šašić A.
    8. KAMENI BEELY Ilić Ž.
    9. JAAFY Vujković T.

    Sigurno: 5 - 3 - 4 - 8 - 6 - 2 - 1
    Premije: 300000; 150000; 90000; 60000