Sudije:

1.    Branko Nikolić - sudija

2.    Predrag Savić - sudija

3.    Dubravka Milivojević- sudija

4.    Dušan Janković - sudija na cilju

5.    Srećko Milovanović - merač tereta

  • 1.trka HebaGallop

    (Handikap IV) 4g i st.
    Staza: 1200m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. OUT OF SYSTEM Stanarević A. 1:17,3
    2. KALAKCHEE Mustafić K.
    3. PRINCESS ELEKTRA Milojević Mi.
    4. TEO Mešetović G.
    5. CARLOS MASCIMENTO Nikolić M.
    6. CAIMAN Vasiljević L.
  • 2.trka Piccolo PartyGallop

    (Kategorija III) 4g i st.
    Staza: 1700m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. MY DEAR FRIEND Milojević Mi. 1:52,7
    2. WILMER McCLEAN Šašić A.
    3. ALKATRAZ Glogovac S.
    4. LE KOKETT Nikolić M.
    5. MENPHIS Konkolj M.
    6. MAGIC LUTE Mešetović G.
    7. EL NASERI Zivković Dr.
  • 3.trka MagranaGallop

    (Kategorija III) Utešna 3g
    Staza: 1100m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. ALMIGHTY RAVE Mešetović G. 1:10,2
    2. EL DAROOJ Konkolj M.
    3. ONLYTHEBEST SRB Šašić A.
    4. NIGHTATTACK Mustafić K.
    5. PROKSIMA Milojević Mi.
    6. ERIC DANTES Nikolić M.
    7. PETIE KISS Vasiljević L.
    8. ELECTRA BILT Stojković A.
  • 4. trka Prolećna trkaGallop

    (Kategorija I) 3g
    Staza: 1300m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. YABAYABADOO Konkolj M. 1:23,9
    2. ZAIN NIBRAS Nikolić M.
    3. LEGIONAR SRB Šašić A.
    4. OLIMBA Mešetović G.
    5. X FACTOR Glogovac S.
    6. SAINT TROPEZ Ljubomirović D.
    7. PACKMAN BEL Milojević Mi.
  • 5.trka Careva ĆuprijaGallop

    (Handikap I) 4g i st.
    Staza:1200m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. TORINO HILL Vujković T. 1:59,9
    2. FLITSCH Ljubomirović D.
    3. IRON BOY Šašić A.
    4. FOUR FIFTY THREE Milojević Mi.
    5. ICE SKATE Konkolj M.
  • 6.trka Bahamian MelodyGallop

    (Handikap V) 4g. i st.
    Staza: 1000m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. KEOPS Ljubomirović D. 1:04,1
    2. WIKTOR Mustafić K.
    3. ORAO TRLIĆ Nikolić M.
    4. FOREIGN MAX Moskov I.
    5. SEMIRAMIS Konkolj M.
    6. ALLOCATOR Milojević Mi.
    7. BELI VUK PIK Vujković T.
    8. RUZVELT Mešetović G.