• 1.trka "Harness & breeding stable Kovačević”Trot

    Za sva grla od 3. godine i starija domaćeg odgoja
    Staza: 1700m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. Geronimo S.G. Grujić S. 1:21.6
    2. Bukefal Mašić N.
    3. Yconic Love Sokola A.
    4. Laura Stojiljković D.
    5. Divna S. Rajčić N.
  • 2.trka "Št. Dream Catcher-Sombor"Trot

    Za sva grla od 3. godine i starija
    Staza: 1700m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. Makron J.I.D. Mukić B. 1:18.0
    2. Solvalino Petrović Z.
    3. Dasty S.G Grujić S.
    4. Madonna Bogdanović A.
    5. Aliz CS Kopas K.
    6. Leon Thomas A.T. Simin M.
    7. I Topčider Radojković Ž.
  • 3.trka "Ippodromo San Siro"Trot

    Za ženska grla od 3.godine i starija upisana u kružnu trku Tour Trotteur Francais 2022
    Staza: 2200m (Iz okreta)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. Gracieuse Bricoise Bogdanović A. 1:19.1
    2. Gestion Prior Mukić B.
    3. Galia d'Ormoy Sič ml. S.
    4. Get To Do Varga S.
    5. Filante de Digeon Đorđević N.
    6. Francia des Noes Pavlović M.
  • 4.trka "Konjički klub Pomoravlje-Velika Plana”Trot

    Za sva grla od 3. godine i starija
    Staza: 1700m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. Čarli Star Gabrić ml. J. 1:17.4
    2. Brier Đorđević N.
    3. Arsene Lupin Marjanović B.
    4. Silverado Grujić S.
  • 5.trka Udruženje vinogradara i vinara sveti Trifun-Dolovo”Trot

    Za sva grla od 3. godine i starija
    Staza: 1700m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. Amy del Duomo Pribić V. 1:14.5
    2. Flex Lane Petrović Z.
    3. Vanilla MMS Mašić N.
    4. Gibson Boko Kovačević M.
    5. Super Bull Varga S.
    6. Umimma Pantić M.
    7. Artiste Prvulović B.
  • 6.trka "Traffic Lux"Trot

    Za sva grla od 3. godine i starija domaćeg odgoja
    Staza: 1700m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. Rapid Crown Đorđević N. 1:18.2
    2. Angelina de Mar Petrović M.
    3. Ilinka de Sajan Mukić B.
    4. Elite Sugar Kopas K.
    5. Beker Rajić D.
    6. Ness Royal Ranđelović A.
    7. Yo-Yo Ilić B.
    8. Iznogoud de Sajan Sič ml. S.
    9. Ambasador Urošev S.
  • 7.trka "Destilerija Nikolić-Velika Plana"Trot

    Za sva grla od 3. godine i starija
    Staza: 1700m (Autostart)

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. Charisma Spritz Pribić V.
    2. Parma Ferm Kečenović B.
    3. Airone Canf Mašić N.
    4. Tekila Varga S.
    5. Idril Sugar Ilijin M.