Sudije:

1. Branko Nikolić sudija

2. Zoran Ristić sudija

3. Radiša Jotić sudija

4. Aleksandar Avramović sudija na cilju

  • 1.trka Sonny SantinoGallop

    ( Kategorija II) 4g. i st
    Staza: 1800m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. ALKATRAZ Gnesi C. 1:59,2
    2. MY DEAR FRIEND Milojević M.
    3. MAGIC LUTE Mešetović G.
    4. IKAR PIK Vujković T.
  • 2.ŠanaGallop

    (Kategorija V) 4g i st.
    Staza:1700m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. BRAINIAC Konkolj M. 1:51,2
    2. MIAMI STORM Ljubomirović D.
    3. GAUGAMELA Nikolić M.
    4. FOREIGN MAX Milojević Mi.
    5. JUST VICTORY Mustafić K.
    6. TEO Fele A.
    7. ALLOCATOR Sakić R.
    8. REBORN Vujković T.
  • 3.trka IsanderGallop

    (Kategorija II) 3g
    Staza:1800m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. FLASH MOB Konkolj M. 1:57,3
    2. BIG RED SRB Gnesi C.
    3. OLIMBA Mešetović G.
    4. SONY CORLEONE Nikolić M.
    5. GRAND RESPECT Vujković T.
    6. KELLY Milojević Mi.
    7. PICASSO BLUE Arena G.M.
    8. PREMIER Fele A.
    9. WEMBLEY Šašić A.
  • 4.trka ČukaricaGallop

    (Listed trka) 4g i st
    Staza: 1200m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. DANTE'S PEAK Konkolj M. 1:15,3
    2. TORINO HILL Vujković T.
    3. NEVER IN RED Mešetović G.
    4. LA KOKET Sakić R.
    5. ICE SKATE Nikolić M.
  • 5.trka "Tina"Gallop

    (Group 3) Za sva zenska grla od 3g
    Staza:1600m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. YABAYABADOO Konkolj M. 1:15,3
    2. ALMIGHTY RAVE Mešetović G.
    3. MARKAZA SRB Ilić Ž.
    4. EL DAROJ Gnesi C.
    5. HIDDEN NEAVEN Fele A.
    6. VIKTORIJA BEL Šašić A.
    7. ESTHER ZAZA Nikolić M.
    8. SAINT TROPEZ Vujković T.
    9. FORTUNA TWISTER Arena G.M.
    10. BANBOLINA E.T. Moskov I.
  • 6.trka "89. Trial Stakes"Gallop

    (Group 1) Za sva muška i ženska grla od 3g.
    Staza: 1600m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. UNCS Šašić A. 1:42,3
    2. TRAIL HAWK Konkolj M.
    3. LUIS FERNANDO Mešetović G.
    4. WOLF Sakić R.
    5. ZAIN NIBRAS Milojević Mi.
    6. MY CRAFT Arena G.M.
    7. PARIS TEXAS Fele A.
    8. X FACTOR SRB Gnesi C.
  • 7.Memorijal Darka Filipovića PilketaGallop

    (Kategorija I) 4g. i st.
    Staza:1700m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. TEMPLE LOCK Nikolić M. 1:47,6
    2. SILVESTRIS Konkolj M.
    3. DISCO BEAT Ilić Ž.
    4. FOUR FIFTY THREE Milojević Mi.
    5. KAMENI BEELY Vujković T.
    6. PHILLIPINES Šašić A.
    7. FIRST THOUGHT Gnesi C.
    8. GOOSEBUMP Arena G.M.
    9. RULER OF THE PATH Fele A.
    10. MUTAHAFFEZ Vasiljević L.