Sudije:

1. Branko Nikolić sudija

2. Dubravka Milivojević sudija

3. Predrag Savić sudija

4. Milana Dudić sudija na cilju

5. Srećko Milovanović merač tereta

  • 1.trka OrleankaGallop

    (Handikap V) 3g i st.
    Staza: 1200m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. PRINCESS MIA Nikolić M. 1:17,0
    2. CAPLA FEVER Šašić A.
    3. DRAGOLJUB Ilić Ž.
    4. CALL ME BABY Jovanović Mi.
    5. KEOPS LjubomirovićD
    6. TEO Milojević Mi.
    7. FOREIGN MAX Moskov I.
    8. MAGDALENA Sakić R.
    9. ALLOCATOR Mustafić K.
    10. SEMIRAMIS Konkolj M.
  • 2.trka Aegean WarningGallop

    (Kategorija II) 4g i st.
    Staza: 2100m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. BRAINIAC Konkolj M. 1:21,0
    2. MY DEAR FRIEND Milojević Mi.
    3. ALKATRAZ Šašić A.
    4. LA MACEDONIENNE Nikolić M.
    5. LIFE IS LIFE Mešetović G.
  • 3. trka BečejGallop

    (Listed trka) 4g i st
    Staza: 1800m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. TEMPLE LOCK Nikolić M. 1:56,4
    2. DISCO BEATS Ilić Ž.
    3. SILVER PEPPER Šašić A.
    4. FOUR FIFTY THREE Milojević Mi.
    5. VARENNA STORM Konkolj M.
    6. FUNPALAST Mustafić K.
  • 4. trka "Laguna" - Trka Trogodih OmicaGallop

    (Listed trka) 3g ženska grla
    Staza: 2100m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. ALMIGHTY RAVE Mešetović G. 2:21,6
    2. MARKAZA SRB Ilić Ž.
    3. VIKTORIJA BEL Šašić A.
    4. ONLY THE BEST SRB LjubomirovićD
    5. KELLY Milojević Mi.
    6. OLIMBA Konkolj M.
    7. KEEP QUEALLY Sakić R.
  • 5. trka "Bombarder" - Trka TrogodihGallop

    (Listed trka) 3g muška grla
    Staza: 2100m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. FLASH MOB Konkolj M. 2:16,3
    2. UNCS Šašić A.
    3. LUIS FERNANDO Mešetović G.
    4. PREMIER Nikolić M.
    5. WOLF Sakić R.
    6. SONY CORLEONE Milojević Mi.
    7. PACKMAN BEL LjubomirovićD
  • 6. trka Billy AllenGallop

    (Handikap III) 3g i st.
    Staza: 1700m

    No Horse name Rider name Race time Additional note
    1. MAGIC LUTE Mešetović G. 1:51,8
    2. WELLINGTON Sakić R.
    3. BIG RED SRB Konkolj M.
    4. X FACTOR SRB LjubomirovićD
    5. OUT OF SYSTEM Ilić Ž.
    6. POET'S PREEM Nikolić M.
    7. BLACK STAR DANCING Šašić A.
    8. MIAMI STORM Milojević Mi.
    9. JUST VICTORY Mustafić K.